Categories ,

Usługi kamieniarskie

Od wielu lat specjalizujemy się w kamieniarstwie, tworząc dla naszych klientów unikalne pomniki i nagrobki, wyłącznie z najlepszej jakości granitów.

Wiemy, jak ważna jest dla Ciebie jakość, dlatego korzystamy jedynie z materiałów pozyskanych od zaufanych i certyfikowanych dostawców. Rozumiemy też doskonale, że śmierć bliskiej osoby nie jest łatwym momentem w życiu naszych klientów, dlatego oferujemy kompleksowe usługi – począwszy od załatwienia wszystkich formalności, poprzez projekt komputerowy i jego realizację, po sam montaż i wywóz gruzu Realizujemy wszelkie niestandardowe zamówienia, zaś wszystkie standardowe pomniki w naszej ofercie podlegają dowolnej modyfikacji. Możesz przyjść z własnym projektem lub zlecić nam wykonanie projektu. Satysfakcja naszych klientów to dla nas priorytet.

Ogromne podziękowania dla Pana Piotra oraz wszystkich pracowników zakładu pogrzebowego ORION - za wspaniałe przygotowanie uroczystośći pogrzebowej swojej ukochanej Babci Heleny. Za fachową, rzetelną pomoc oraz zrozumienie i wsprarcie.

Anna Jankowska 12.10.2015

ZAUDAJ DOŚWIADCZENIU
od 2002 roku

Godziny otwarcia biur

  • Dni powszednie
    08:00 - 16:00
  • Soboty
    09:00 - 14:00
  • Telefon dyżurny

Newsletter

Zostaw swój email i bądź na bierząco
Nie wysyłamy spamu

Kontakt

Boh. Getta Warszawskiego 15/1
70-303 Szczecin


Czarnogórska 68
70-842 Szczecin