Usługi pogrzebowe Szczecin

szacunek, pożegannie, pamięć

Nasze Usługi

Usługi pogrzebowe Szczecin

Oferujemy różnego rodzaju usługi pogrzebowe w Szczecinie. W każdym przypadku dbamy o profesjonalizm, godnie wypełniając obowiązek pochowania Państwa bliskich i inne powierzone nam zadania.

Jakie usługi pogrzebowe oferujemy w Szczecinie?

Najczęściej stosowanym rodzajem pochówku jest pogrzeb tradycyjny. W większości przypadków umieszczenie trumny w wyznaczonym miejscu jest poprzedzone wystawieniem jej w kaplicy, by rodzina mogła w spokoju się pożegnać. Później następuje transport do świątyni, gdzie miejsce ma formalna część ceremonii.

Coraz częściej można spotkać się także z pogrzebami świeckimi, czyli ceremoniami związanymi z pochówkiem niereligijnym, przeznaczonym dla ateistów i agnostyków. Uroczystości tego rodzaju są bardzo zróżnicowane, ponieważ ich przebieg zależy od życzenia zmarłego lub jego najbliższych.

W ramach naszych usług pogrzebowych w Szczecinie możemy również pomóc w przypadku pochówku w zakresie innych wyznań, a więc nie tylko obrządku rzymsko-katolickiego czy prawosławnego, ale także świadków Jehowy, żydowskiego i protestanckiego. Pogrzeb może dotyczyć tradycyjnej trumny, ale także urny.

W zakresie naszych usług jest także dokonanie ekshumacji. Istnieją różne przyczyny tego działania. Często sprawa wiąże się z przeniesieniem ciała do innego grobu lub poddania go kremacji. Przypominamy, że ekshumacja może być przeprowadzona od 16 października do 15 kwietnia.

Usługi pogrzebowe Szczecin

Oferujemy również profesjonalny i jednocześnie stosunkowo szybki transport zmarłych. Jest to usługa pogrzebowa świadczona na terenie całej Unii Europejskiej i nie tylko. Wykorzystujemy zarówno transport samochodowy, jak i lotniczy. Dopełniamy wszelkie formalności, takie jak odprawy konsularne czy karta zgonu.

Staramy się, by nasze usługi pogrzebowe (Szczecin) były kompleksowe. Z tego powodu jesteśmy jedyną firmą ze Szczecina dysponującą nowoczesnym obiektem wyposażonym w kaplicę przedpogrzebową, w której rodzina może w spokoju pożegnać zmarłego. Kaplica może zostać wykorzystana do przeprowadzenia ceremonii pogrzebowej przed kremacją.

Dysponujemy karawanami samochodowymi oraz karawanem konnym. Współpracujemy z lekarzami, którzy mogą wypełnić Kartę Statystyczną Zgonu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach kamieniarskich, dlatego możemy stworzyć nagrobek dopasowany do preferowanej przez Państwa stylistyki i wymiarów. Zajmujemy się także balsamowaniem.

Jeśli interesują Państwa usługi pogrzebowe w Szczecinie, to na pewno będziemy w stanie dopasować się do wszystkich potrzeb. Pomożemy z pełną dozą profesjonalizmu i wyrozumiałości.

Kontakt

ZAUDAJ DOŚWIADCZENIU
od 2002 roku

Godziny otwarcia biur

  • Dni powszednie
    08:00 - 16:00
  • Soboty
    09:00 - 14:00
  • Telefon dyżurny
     660 776 622

Newsletter

Zostaw swój email i bądź na bierząco
Nie wysyłamy spamu

Kontakt

Boh. Getta Warszawskiego 15/1
70-303 Szczecin


Czarnogórska 68
70-842 Szczecin


660 776 622