Transport zmarłych Szczecin

Categories ,

Transport zmarłych Szczecin

Zakład Pogrzebowy "ORION" wykonuje międzynarodowe przewozy osób zmarłych. Nasze usługi świadczymy na terytorium całej Unii Europejskiej i poza nią.

Wykonując międzynarodowy transport zwłok jesteśmy przygotowani na zrealizowanie każdego zlecenia związanego ze sprowadzeniem do kraju ciała osoby zmarłej poza granicami Polski, bez względu na kraj, w którym nastąpił zgon. W tym celu wykorzystujemy transport samochodowy i lotniczy. Załatwiamy wszystkie formalności, odprawy konsularne, opłaty lotniskowe. W polskich i zagranicznych urzędach wyrabiamy konieczne do sprowadzania ciała dokumenty, decyzje administracyjne, kartę zgonu, odpis aktu zgonu oraz ich tłumaczenia. Dysponujemy specjalistycznymi karawanami spełniającymi wszystkie wymogi międzynarodowego transportu zmarłych (Szczecin).

Czytaj więcej...

Transport zmarłych Szczecin

Śmierć bliskiej osoby zawsze jest trudnym doświadczeniem. Wymaga ona dopełnienia różnego rodzaju formalności. Szczególnie skomplikowaną sytuacją jest zagraniczne miejsce zgonu. Oczywiście, pomożemy ze wspomnianymi formalnościami i postaramy się dostarczyć ciało Państwa bliskiego w możliwie jak najkrótszym czasie. Działamy od 2002 roku. Na przestrzeni lat zdobyliśmy doświadczenie i umiejętności, dzięki którym jesteśmy w stanie podjąć się najtrudniejszych zleceń, w tym międzynarodowy transport zmarłych.

Transport zmarłych może odbywać się również na terenie samego Szczecina lub Polski. Możemy dostarczyć zwłoki w wybrane przez najbliższą rodzinę miejsce, z zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa. Z tego powodu możemy dodatkowo zabalsamować zwłoki, jednocześnie przywracając zmarłemu naturalny wygląd. Ułatwia to także przeprowadzenie czuwania przedpogrzebowego.

Nasza flota jest wyposażone w nowoczesne pojazdy, które spełniają wszelkie normy dotyczące transportu zmarłych. Jesteśmy terminowi, a nasze usługi dotyczące transportu zmarłych wykonujemy w sposób w pełni profesjonalny i wyrozumiały. Jeśli jest taka potrzeba, możemy Państwu pomóc w zorganizowaniu pogrzebu – włącznie z dopełnieniem formalności, wyborem trumny czy nagrobka.

Jeśli zlecą Państwo pogrzeb w naszym szczecińskim zakładzie, to możemy odebrać zmarłego z miejsca zgonu i przetransportować do chłodni, aż do dnia pogrzebu. Działamy z pełnym poszanowaniem godności zmarłej osoby.

Ogromne podziękowania dla Pana Piotra oraz wszystkich pracowników zakładu pogrzebowego ORION - za wspaniałe przygotowanie uroczystośći pogrzebowej swojej ukochanej Babci Heleny. Za fachową, rzetelną pomoc oraz zrozumienie i wsprarcie.

Anna Jankowska 12.10.2015

ZAUDAJ DOŚWIADCZENIU
od 2002 roku

Godziny otwarcia biur

  • Dni powszednie
    08:00 - 16:00
  • Soboty
    09:00 - 14:00
  • Telefon dyżurny
     660 776 622

Newsletter

Zostaw swój email i bądź na bierząco
Nie wysyłamy spamu

Kontakt

Boh. Getta Warszawskiego 15/1
70-303 Szczecin


Czarnogórska 68
70-842 Szczecin


660 776 622