Categories ,

Pogrzeb tradycyjny Szczecin

Pogrzeb tradycyjny to najgłębiej zakorzeniona i najczęstsza forma pożegnania. Ostatnia droga zmarłego jest połączona z pożegnaniem dla rodziny i pozostałych bliskich, które pozwala na wyrażenie najważniejszych emocji towarzyszących temu dniu. Tradycyjny pogrzeb w Szczecinie wybierany jest przez większość rodzin. Każda ceremonia ma jasno określone ramy, pozwalające na osiągnięcie tak potrzebnego spokoju w tym trudnym czasie. Bez względu czy ma charakter religijny czy świecki, najczęściej poprzedzony jest wystawieniem trumny ze Zmarłym w kaplicy przedpogrzebowej. Jest to miejsce, gdzie rodzina i przyjaciele mogą w skupieniu pożegnać ukochaną Osobę. Dbając o odpowiedni przebieg pogrzebu oraz przygotowanie do przebiegu każdego pogrzebu w Szczecinie, dbamy również o komfort żałobników, dając im przestrzeń do godnego uczczenia pamięci bliskiego.

Godne i pełne spokoju pogrzeby Szczecin

Choć każdy pogrzeb w Szczecinie wygląda podobnie, to jednak istnieją pewne różnice w przebiegu ceremonii. W przypadku osób świeckich zwykle pożegnaniu towarzyszy Mistrz Ceremonii, który wypełnia ostatnią wolę rodziny co do przebiegu uroczystości. Od tego momentu zaczyna się formalna część pogrzebu (Szczecin). Żałobnicy udają się do świątyni (pochówki wyznaniowe), a następnie towarzyszą Zmarłemu w jego ostatniej drodze na cmentarz.

Kontakt

Czytaj więcej...

Pogrzeb w Szczecinie - w czym możemy pomóc rodzinie zmarłego?

Staramy się, by nasze usługi były przede wszystkim kompleksowe, a więc jednocześnie zapewniające pełen komfort rodzinie zmarłej osoby. Wiemy, jak trudnym doświadczeniem jest pożegnanie bliskiej osoby, dlatego nasza obsługa jest wyrazem szacunku dla klientów. Pogrzeby w Szczecinie w każdym przypadku mogą mieć nieco różny przebieg, jednak zawsze powinny być przeprowadzone z zachowaniem należytej godności. Dbając o to, nieustannie rozwijamy swoją ofertę, starając się zdjąć z barków żałobników jak największą ilość obowiązków. Z tego powodu organizujemy nie tylko pogrzeby w Szczecinie, możemy również przetransportować ciało z miejsca zgonu do chłodni, przygotować je do pochówku, a następnie przewieźć do miejsca uroczystości pogrzebowych (np. do kaplicy przedpogrzebowej lub kościoła). Jak doskonale wiadomo, kwestie związane z odpowiednim przygotowaniem ciała do pogrzebu w Szczecinie mogą być szczególnie wrażliwym obszarem dla bliskich, dlatego zawsze dbamy o delikatne podejście do tego zagadnienia. Rodzina dbająca o właściwą organizację uroczystości pogrzebowych może liczyć na naszą fachową pomoc - bierzemy na siebie tyle obowiązków, ile jest to możliwe. Jeśli jest taka potrzeba, możemy dokonać profesjonalnego balsamowania zwłok.

Wyjątkowe ostatnie pożegnanie - godne pogrzeby, Szczecin

Ostatnia droga jest przeżyciem bardzo duchowym, podczas którego bliscy chcą właściwie pożegnać ukochaną osobę. Podczas profesjonalnej obsługi pogrzebów w Szczecinie dbamy więc o jak najbardziej godną oprawę całej uroczystości pogrzebowej. Nasi specjaliści z pełną powagą będą towarzyszyć Państwu podczas ceremonii i złożą zmarłego do wskazanego grobu. Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z organizacją pogrzebu, dbając o to, aby na barkach pogrążonej w żałobie rodziny nie pozostawało zbyt wiele obowiązków. Organizacja całego pogrzebu w Szczecinie dla pogrążonych w smutku bliskich może być ogromnym wyzwaniem, dlatego jesteśmy po to, aby w tym pomóc. Zachowując pełen profesjonalizm, a jednocześnie głębokie zrozumienie i współczucie, zajmujemy się wszystkimi najważniejszymi kwestiami formalnymi związanymi z organizacją pogrzebu, tym samym dbając o komfort rodziny zmarłego.

W naszej ofercie znajdują się także różnego rodzaju trumny. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu wysokiej jakości modele o sporej rozpiętości zarówno cenowej, jak i względem wzornictwa.

Wiemy, że pogrzeby w Szczecinie powinny mieć także odpowiednią oprawę. Z tego powodu mogą Państwo od razu zaopatrzyć się u nas w wieńce lub wiązanki, które udekorują trumnę lub miejsce pochówku.

Posiadamy różnego rodzaju karawany, które mogą zostać użyte w zakresie dostarczenia zmarłego do miejsca ceremonii. To tradycyjne, klasyczne pojazdy, ale też nowoczesny samochód marki Jaguar lub karawan konny.

Po samej uroczystości możemy natomiast zająć się stworzeniem nagrobka. Świadczymy profesjonalne usługi kamieniarskie. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowy pogrzeb w Szczecinie.

Jeżeli można podziękować w kilku słowach to zwykłe dziękuje nie wystarcza. Wasz profesjonalizm, empatia i wyczucie taktu jest na najwyższym poziomie. Dzięki takim ludziom jak Wu te smutme chwile stają się mniej bolesne. Całość dopełnia estetyka i oprawa.

Adam i Ewa 24.01.2015

ZAUDAJ DOŚWIADCZENIU
od 2002 roku

Godziny otwarcia biur

  • Dni powszednie
    08:00 - 16:00
  • Soboty
    09:00 - 14:00
  • Telefon dyżurny

Newsletter

Zostaw swój email i bądź na bierząco
Nie wysyłamy spamu

Kontakt

Boh. Getta Warszawskiego 15/1
70-303 Szczecin


Czarnogórska 68
70-842 Szczecin