Pogrzeb Szczecin

Categories ,

Pogrzeb tradycyjny

Pogrzeb tradycyjny to najgłębiej zakorzeniona i najczęstsza forma pożegnania. Bez względu czy ma charakter religijny czy świecki, najczęściej poprzedzony jest wystawieniem trumny ze Zmarłym w kaplicy przedpogrzebowej. Jest to miejsce, gdzie rodzina i przyjaciele mogą w skupieniu pożegnać ukochaną Osobę.

W przypadku osób świeckich zwykle pożegnaniu towarzyszy Mistrz Ceremonii, który wypełnia ostatnią wolę rodziny co do przebiegu uroczystości. Od tego momentu zaczyna się formalna część pogrzebu. Żałobnicy udają się do świątyni (pochówki wyznaniowe), a następnie towarzyszą Zmarłemu w jego ostatniej drodze na cmentarz.

Kontakt

Czytaj więcej...

Pogrzeb w Szczecinie

Staramy się, by nasze usługi były przede wszystkim kompleksowe, a więc jednocześnie zapewniające pełen komfort rodzinie zmarłej osoby. Z tego powodu organizujemy nie tylko pogrzeby w Szczecinie, możemy również przetransportować ciało z miejsca zgonu do chłodni, przygotować je do pochówku, a następnie przewieźć do miejsca uroczystości pogrzebowych (np. do kaplicy przedpogrzebowej lub kościoła). Jeśli jest taka potrzeba, możemy dokonać profesjonalnego balsamowania zwłok. Nasi specjaliści z pełną powagą będą towarzyszyć Państwu podczas ceremonii i złożą zmarłego do wskazanego grobu. Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z organizacją pogrzebu

W naszej ofercie znajdują się także różnego rodzaju trumny. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu wysokiej jakości modele o sporej rozpiętości zarówno cenowej, jak i względem wzornictwa.

Wiemy, że pogrzeby powinny mieć także odpowiednią oprawę. Z tego powodu mogą Państwo od razu zaopatrzyć się u nas w wieńce lub wiązanki, które udekorują trumnę lub miejsce pochówku.

Posiadamy różnego rodzaju karawany, które mogą zostać użyte w zakresie dostarczenia zmarłego do miejsca ceremonii. To tradycyjne, klasyczne pojazdy, ale też nowoczesny samochód marki Jaguar lub karawan konny.

Po samej uroczystości możemy natomiast zająć się stworzeniem nagrobka. Świadczymy profesjonalne usługi kamieniarskie. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowy pogrzeb w Szczecinie.

Jeżeli można podziękować w kilku słowach to zwykłe dziękuje nie wystarcza. Wasz profesjonalizm, empatia i wyczucie taktu jest na najwyższym poziomie. Dzięki takim ludziom jak Wu te smutme chwile stają się mniej bolesne. Całość dopełnia estetyka i oprawa.

Adam i Ewa 24.01.2015

ZAUDAJ DOŚWIADCZENIU
od 2002 roku

Godziny otwarcia biur

  • Dni powszednie
    08:00 - 16:00
  • Soboty
    kontakt telefoniczny
  • Telefon dyżurny
     660 776 622

Newsletter

Zostaw swój email i bądź na bierząco
Nie wysyłamy spamu

Kontakt

Boh. Getta Warszawskiego 15/1
70-303 Szczecin


Czarnogórska 68
70-842 Szczecin


91 433 88 10

600 202 777