Salony pogrzebowe Szczecin

Zakład Pogrzebowy ORION Szczecin

szacunek, pożegnanie, pamięć

O Nas

Po śmierci ukochanej osoby rodzina stawia sobie pytanie o wartość życia. Trudno znaleźć na nie odpowiedź...
W tej pełnej chwili smutku pragniemy pomóc Państwu i zapewnić, że nałożony na nas etyczny obowiązek pochowania Waszych bliskich wypełnimy godnie..

Od 2002 roku istniejemy w Szczecińskiej branży pogrzebowej aby pomóc Rodzinom które spotkało nieszczęście jakim jest śmierć bliskiej nam osoby.
Nasz profesjonalizm pozwala nam świadczyć usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Zostaliśmy docenieni przez rzeszę usatysfakcjonowanych klientów.
Wszystkie formalności w sprawie pochówku osoby zmarłej jesteśmy w stanie załatwić w domu klienta jak i u nas w biurze.
Nasze firmy pogrzebowe w Szczecinie wykonują pochówki w obrzędzie rzymsko-katolickim jak również prawosławnym, świadków Jehowych, żydowskim, protestanckim i świeckim.
Nasz salon pogrzebowy w Szczecinie świadczy usługi 24/h w dni robocze i święta.

Gwarantujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie z godnością i szacunkiem dla osoby zmarłej.Jesteśmy niezwykle cenionym zakładem pośród firm pogrzebowych w Szczecinie. Kompleksowość naszych działań z pewnością stanowi jeden z największych atutów. Zdajemy sobie sprawę, że czas jest niezwykle istotny. Bliskie osoby, które odeszły nie dostały go wystarczająco, dlatego chociaż my staramy się zagwarantować im pełnię działań w możliwie jak najbardziej ekspresowym tempie.

szacunek, pożeganie, pamięć

Nasze usługi

Nasz profesjonalizm pozwala nam świadczyć usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Zostaliśmy docenieni przez rzeszę usatysfakcjonowanych klientów.

Obecnie Zakład Usług Pogrzebowych ORION jako jedyny salon pogrzebowy w Szczecinie posiada kaplicę przedpogrzebową z możliwością całodobowego czuwania przy osobie zmarłej.

Czytaj więcej...

Salon pogrzebowy w Szczecinie

Profesjonalne firmy pogrzebowe (Szczecin) to takie, które wyróżniają kompleksowe i zróżnicowane usługi. Zdajemy sobie sprawę, że pochowanie bliskiej osoby jest zadaniem niełatwym. Staramy się więc działać tak, by wszystko przebiegło po myśli najbliższych. Dysponujemy sporą liczbą trumien, które różnią się stylistyką oraz sposobem wykonania. Do tego nasza flota posiada liczne karawany, w tym nowoczesny model marki Jaguar, a także karawan konny.

Firmy pogrzebowe Szczecin - dlaczego warto zaufać właśnie nam?

Cenimy sobie przejrzystą współpracę, dlatego pomagamy w przypadku licznych formalności, a w razie wątpliwości wszystko wytłumaczymy i doradzimy, jakie rozwiązanie w Państwa przypadku sprawdzi się najlepiej. Zdajemy sobie sprawę, że ten trudny okres, jakim jest śmierć bliskiej osoby, może sprawiać, że trudno będzie zorganizować wszelkie kwestie związane z pogrzebem. Dlatego w trosce o Państwa komfort oferujemy kompleksową pomoc, która pomoże w zorganizowaniu tego trudnego dnia.

Salon pogrzebowy Orion w Szczecinie posiada doświadczenie nie tylko w przypadku samych pogrzebów. Coraz częściej przygotowujemy zmarłych do czuwania przedpogrzebowego, oferujemy również balsamowanie. Różnorodność oferty sprawia, że zgłosić się mogą do nas osoby, których bliska osoba zaznaczyła, że życzy sobie, aby pamięć o niej była oddana w konkretny sposób. Jest to także szansa dla bliskich, aby móc wspólnie pogrążyć się w żałobie, bądź powspominać wspaniałe życie osoby, która odeszła zbyt szybko.

Nasi pracownicy z firm pogrzebowych wyróżniają się profesjonalizmem i wyrozumiałością. Wiemy, z czym wiąże się utrata bliskiej osoby, dlatego jako salon pogrzebowy (Szczecin) wszystkie usługi świadczymy z pełną dozą empatii oraz zachowaniem terminowości. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w takich sytuacjach istotne jest jak najszybsze opanowanie spraw organizacyjnych. Wychodząc Państwu naprzeciw, pragniemy tę kwestię w miarę możliwości usprawnić. Wiemy, że ten trudny czas najlepiej spędzić w gronie rodziny i bliskich osób, stąd wszelkie niezbędne aspekty wymagające Państwa udziału opanowujemy w bardzo szybkim czasie.

Salon pogrzebowy w Szczecinie

Wiemy, że po śmierci bliskiego należy dopełnić wielu formalności. Jedną z naszych usług jest pogotowie denackie działające przez całą dobę. Współpracujemy z lekarzami, którzy mogą sporządzić Kartę Statystyczną Zgonu. Pragniemy zaoferować Państwu możliwie jak najszerszy zakres usług, aby sytuacja związana z formalnościami nie powodowała zbędnych stresów w tym już wystarczająco trudnym okresie. Wystarczy jeden telefon do naszego przedstawiciela, aby wszelkie niezbędne w danej chwili aspekty zostały dopełnione. Jesteśmy niezwykle cenioną firmą pogrzebową w Szczecinie, dlatego w razie wystąpienia takiej potrzeby, służymy pomocą bez względu na dzień tygodnia i porę dnia.

Kompleksowość naszych usług sprawia, że salon pogrzebowy Orion został wybrany już przez tak wielu klientów ze Szczecina. Mogą nam Państwo zaufać. Jest to dla nas bardzo istotne, ponieważ swego rodzaju powierzają nam Państwo organizację Ostatniego Pożegnania bliskiej osoby. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby było tak piękne, jak piękne mogło być życie osoby, które przedwcześnie zostało przerwane.

szacunek, pożeganie, pamieć

Dlaczego My

Zaufanie

Zaufało Nam ponad 10 tyś klientów.

Zakład Pogrzebowy ORION Szczecin
Zaangażowanie

Do każdego pochówku podchodzimy z sercem.

sydney, australia, Liverpool street, 66
First Marker
 • Sydney, Australia, Liverpool street, 66
 • +48660776622
 • orion.zp@gmail.com

szacunek, pożegnanie, pamięć

Kontakt z nami

Email:
orion.zp@gmail.com
Telefon:
91 433 88 10; 660 77 66 22
Godziny otwarcia biur
Pon - Pt 08:00 - 16:00 Sob 09:00 - 14:00

ZAUDAJ DOŚWIADCZENIU
od 2002 roku

Godziny otwarcia biur

 • Dni powszednie
  08:00 - 16:00
 • Soboty
  09:00 - 14:00
 • Telefon dyżurny
   660 776 622

Newsletter

Zostaw swój email i bądź na bierząco
Nie wysyłamy spamu

Kontakt

Boh. Getta Warszawskiego 15/1
70-303 Szczecin


Czarnogórska 68
70-842 Szczecin


660 776 622