Salony pogrzebowe Szczecin

Zakład Pogrzebowy ORION Szczecin

szacunek, pożegnanie, pamięć

O Nas

Po śmierci ukochanej osoby rodzina stawia sobie pytanie o wartość życia. Trudno znaleźć na nie odpowiedź...
W tej pełnej chwili smutku pragniemy pomóc Państwu i zapewnić, że nałożony na nas etyczny obowiązek pochowania Waszych bliskich wypełnimy godnie..

Od 2002 roku istniejemy w Szczecińskiej branży pogrzebowej aby pomóc Rodzinom które spotkało nieszczęście jakim jest śmierć bliskiej nam osoby.
Nasz profesjonalizm pozwala nam świadczyć usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Zostaliśmy docenieni przez rzeszę usatysfakcjonowanych klientów.
Wszystkie formalności w sprawie pochówku osoby zmarłej jesteśmy w stanie załatwić w domu klienta jak i u nas w biurze.
Nasz zakład wykonuje pochówki w obrzędzie rzymsko-katolickim jak również prawosławnym, świadków Jehowych, żydowskim, protestanckim i świeckim.
Nasz salon pogrzebowy w Szczecinie świadczy usługi 24/h w dni robocze i święta.

Gwarantujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie z godnością i szacunkiem dla osoby zmarłej.

szacunek, pożeganie, pamięć

Nasze usługi

Nasz profesjonalizm pozwala nam świadczyć usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Zostaliśmy docenieni przez rzeszę usatysfakcjonowanych klientów.

Obecnie Zakład Usług Pogrzebowych ORION jako jedyny zakład pogrzebowy w Szczecinie posiada kaplicę przedpogrzebową z możliwością całodobowego czuwania przy osobie zmarłej.

Czytaj więcej...

Salon pogrzebowy w Szczecinie

Profesjonalne firmy pogrzebowe to takie, które wyróżniają kompleksowe i zróżnicowane usługi. Zdajemy sobie sprawę, że pochowanie bliskiej osoby jest zadaniem niełatwym. Staramy się więc działać tak, by wszystko przebiegło po myśli najbliższych. Dysponujemy sporą liczbą trumien, które różnią się stylistyką oraz sposobem wykonania. Do tego nasza flota posiada liczne karawany, w tym nowoczesny model marki Jaguar, a także karawan konny.

Cenimy sobie przejrzystą współpracę, dlatego pomagamy w przypadku licznych formalności, a w razie wątpliwości wszystko wytłumaczymy i doradzimy, jakie rozwiązanie w Państwa przypadku sprawdzi się najlepiej.

Salon pogrzebowy Orion posiada doświadczenie nie tylko w przypadku samych pogrzebów. Coraz częściej przygotowujemy zmarłych do czuwania przedpogrzebowego, oferujemy również balsamowanie.

Nasi pracownicy wyróżniają się profesjonalizmem i wyrozumiałością. Wiemy, z czym wiąże się utrata bliskiej osoby, dlatego jako firma pogrzebowa wszystkie usługi świadczymy z pełną dozą empatii oraz zachowaniem terminowości.

Wiemy, że po śmierci bliskiego należy dopełnić wielu formalności. Jedną z naszych usług jest pogotowie denackie działające przez całą dobę. Współpracujemy z lekarzami, którzy mogą sporządzić Kartę Statystyczną Zgonu.

Kompleksowość naszych usług sprawia, że salon pogrzebowy Orion został wybrany już przez tak wielu klientów ze Szczecina. Mogą nam Państwo zaufać.

szacunek, pożeganie, pamieć

Dlaczego My

Zaufanie

Zaufało Nam ponad 10 tyś klientów.

Zakład Pogrzebowy ORION Szczecin
Zaangażowanie

Do każdego pochówku podchodzimy z sercem.

sydney, australia, Liverpool street, 66
First Marker
 • Sydney, Australia, Liverpool street, 66
 • +48660776622
 • orion.zp@gmail.com

szacunek, pożegnanie, pamięć

Kontakt z nami

Email:
orion.zp@gmail.com
Telefon:
91 433 88 10; 660 77 66 22
Godziny otwarcia biur
Pon - Pt 08:00 - 16:00 Sob 09:00 - 14:00

ZAUDAJ DOŚWIADCZENIU
od 2002 roku

Godziny otwarcia biur

 • Dni powszednie
  08:00 - 16:00
 • Soboty
  09:00 - 14:00
 • Telefon dyżurny
   660 776 622

Newsletter

Zostaw swój email i bądź na bierząco
Nie wysyłamy spamu

Kontakt

Boh. Getta Warszawskiego 15/1
70-303 Szczecin


Czarnogórska 68
70-842 Szczecin


660 776 622