Categories ,

Karawan konny

W trosce o jak najwyższy poziom oferowanych usług, a także o jak największą ich kompleksowość Zakład Usług Pogrzebowych ORION jako jedyny w Szczecinie posiada do dyspozycji rodzin nowy obiekt, w którym mieści się kaplica przedpogrzebowa.

Kaplica Zakładu Pogrzebowego ORION to miejsce gdzie rodzina i przyjaciele mogą w skupieniu pożegnać ukochaną osobę. Na życzenie rodziny lub bliskich w pożegnaniu może uczestniczyć kapłan lub mistrz ceremonii. W każdym przypadku pożegnanie może odbyć się w zupełnej ciszy, przy modlitwie lub zostać wzbogacone o ulubioną muzykę osoby zmarłej. Kaplica Zakładu Pogrzebowego ORION jest przystosowana do ceremonii Ostatniego Pożegnania w każdym możliwym wyznaniu i obrządku, a także do uroczystości świeckiej..

Obecnie Zakład Usług Pogrzebowych ORION jako jedyny zakład pogrzebowy w Szczecinie posiada kaplicę przedpogrzebową z możliwością całodobowego czuwania przy osobie zmarłej.

Kaplica znajduje się w Szczecinie Dąbiu przy ulicy Goleniowskiej i spełnia wszystkie wymogi, aby móc organizować w niej ceremonie pogrzebowe i pożegnania osób zmarłych przed kremacją.

Ogromne podziękowania dla Pana Piotra oraz wszystkich pracowników zakładu pogrzebowego ORION - za wspaniałe przygotowanie uroczystośći pogrzebowej swojej ukochanej Babci Heleny. Za fachową, rzetelną pomoc oraz zrozumienie i wsprarcie.

Anna Jankowska 12.10.2015

ZAUDAJ DOŚWIADCZENIU
od 2002 roku

Godziny otwarcia biur

  • Dni powszednie
    08:00 - 16:00
  • Soboty
    09:00 - 14:00
  • Telefon dyżurny

Newsletter

Zostaw swój email i bądź na bierząco
Nie wysyłamy spamu

Kontakt

Boh. Getta Warszawskiego 15/1
70-303 Szczecin


Czarnogórska 68
70-842 Szczecin