Pogotowie denackie

Categories ,

Pogotowie denackie

Zgon osoby bliskiej jest dużym stresem dla rodziny. W tej ciężkiej chwili w pierwszym odruchu rodzina kontaktuje się z Pogotowiem Ratunkowym, które w większości takich przypadków odmawia przyjazdu do osoby zmarłej

Spowodowane jest to tym, że karetki pogotowia obsługują Ratownicy Medyczni, którzy nie mają uprawnień do wystawiana Karty Statystycznej Zgonu. Wówczas rodzina jest kierowana przez Dyspozytora Pogotowia do lekarza rodzinnego, który w tym czasie przyjmuje pacjentów w przychodni i jest dyspozycyjny dopiero po zakończeniu pracy lub kieruje rodzinę do zakładów pogrzebowych, aby one zabezpieczyły lekarza, który ma uprawnienia i kwalifikacje do stwierdzenia zgonu osoby bliskiej i wystawienia Karty Statystycznej Zgonu. Aby Państwu zaoszczędzić dodatkowego stresu Nasz zakład ma podpisaną umowę z firmą medyczną, która dysponuje kadrą wykfalifikowanych lekarzy mających uprawnienia do stwierdzenia zgonu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji we szystkie dni tygodnia, 24 godziny na dobę i w święta.


USŁUGA JEST BEZPŁATNA

Ogromne podziękowania dla Pana Piotra oraz wszystkich pracowników zakładu pogrzebowego ORION - za wspaniałe przygotowanie uroczystośći pogrzebowej swojej ukochanej Babci Heleny. Za fachową, rzetelną pomoc oraz zrozumienie i wsprarcie.

Anna Jankowska 12.10.2015

ZAUDAJ DOŚWIADCZENIU
od 2002 roku

Godziny otwarcia biur

  • Dni powszednie
    08:00 - 16:00
  • Soboty
    kontakt telefoniczny
  • Telefon dyżurny
     660 776 622

Newsletter

Zostaw swój email i bądź na bierząco
Nie wysyłamy spamu

Kontakt

Boh. Getta Warszawskiego 15/1
70-303 Szczecin


Czarnogórska 68
70-842 Szczecin


91 433 88 10

600 202 777